en_US
en
off
Mobil Görünüm
Masaüstü Görünüm

Powered By EMRBİLİŞİM

© 2016 All rights reserved

 
 
Hakkimizda
1353
 
 

HAKKIMIZDA


Yeni kurulan bir firma olmamıza rağmen tecrübeli ekibimiz estetik titiz çalışmamız ve edremitte en uygun fiyat en iyi kalite politikamız ile sektöre farklı bir dokunuş yapıyoruz. 

Teknoloji hızla gelişmekde ve bugün aldığınız ürünün yarın üst modeli üretilmekdeyken doğru teşhis ile siz değerli müşterilerimizi hem zarardan kurtarıyor hemde maximum kar elde etmenizi sağlamaktayız. Kamera kurulumlarımız web tasarım hizmetlerimiz yazılım desteğimiz ve otomasyon paketlerimiz ile güvenilir, hızlı, kaliteli çözümler ile sizlerleyiz.

Web tasarım teknolojisi bilindiği üzere elle tutulamayan büyümekde olan internet dünyasının reklam ve satış arayüzü olarak tasarlanmaktadır. Yazıktır ki bu hizmet bileninde bilmeyeninde yapmaya çalıştığı bir sektör haline gelmiştir. Fİrmanızın internet sitesini tasarlatıcağınız kişinin şahsi sitesinden tutun siteyi ne şekilde kodladığı tasarladığı bu konumda fiyat vermesi için çok önemli bir yer teşkil etmektedir. EMR BİLİŞİM olarak biz size edremit körfezinde yapılan en iyi siteyi en uygun fiyatlara yaptırmanızı öneriyoruz. Kimsenin sizi sizin kadar düşünmeyeceği gerçeğini göz önünde bulundurarak biz size sizi bizden daha çok düşüneceğimizin garantisini veriyoruz. 

 

Siz isteyin biz gerceklestirelim...

 

Yüzeysel İlişkiler Yerine Güvene Dayalı Gerçek İş Ortaklığı
İş yapma anlayışında tamamen müşteri ihtiyacına ve memnuniyetine odaklanan EMR Bilişim, kurulduğu günden bu yana rekabeti müşteri lehine çevirecek yöntemler üretmeyi hedeflemektedir. Bilişim sektöründeki en önemli kaynağın insan kaynağı olduğu bilinciyle hareket eden EMR kadrosunu günün gelişen koşullarına göre sürekli genişletmekte ve son teknolojiyi ürün ve hizmetlerine adapte edebilmek için çalışanlarının eğitimine büyük önem vermektedir.

Bireyden uzaklaşan teknoloji yerine bireyi teknolojiye yakınlaştırma anlayışını benimseyen EMR BİLİŞİM iş ortaklarına yüzeysel ilişkiler yerine kendilerini başarıya adamış ekiplerden oluşan gerçek bir işbirliği sunmaktadır.

Etkin Destek Ve Servis Alt Yapısı
EMR BİLİŞİM'in hızla büyümesindeki en büyük neden etkin destek ve servis alt yapısıdır. Bu güçlü alt yapı ile en karmaşık projelerde bile müşterilerinin yanında olan EMR BİLİŞİM, sistem entegrasyon ve danışmanlık hizmetleri ile eksiksiz, tam çözüm sağlamaktadır.

Hedeflerimiz
EMR BİLİŞİM, gelişen sektör ihtiyaçlarına etkin çözümler üretebilmek için amacıyla 2016 yılının başında kurulmuştur. Firmalara etkin çözümler sunabilmek iyi bir ekip çalışması ve firmaların ihtiyaçlarını iyi analiz etmesinden geçtiğine inanan ve bu bilinçle çalışan bir departmandır.

Vizyonumuz
Sunduğumuz tüm hizmetlerin müşterilerimizde öncelikle verimlilik, kurumsal çeviklik, sadece kurum içi değil kurumlar arası entegrasyona hazır, toplamda rekabet avantajı oluşturacak çözümler olması temel iş yaklaşımımızı ortaya koymaktadır.