en_US
en
off
Mobil Görünüm
Masaüstü Görünüm

Powered By EMRBİLİŞİM

© 2016 All rights reserved

 
 
Otomasyon
1614
 
 

ODİS 3.0.3 TÜRKÇE

SON SÜRÜM

YENİ GÜNCELLEME: ODIS 3.0.3 VOLKSWAGEN TÜRKÇE

Volkswagen, Seat, Skoda, Audi, Lamborghini ve Bentley araçları üzerinde arıza tespiti ve servis işlemlerini yapmak için kullanılan ODIS (Offboard Diagnostic Information System Service) yazılımı 3.0.3 versiyona güncellenmiştir.

 VAG Grubu araçlar tamiri yapan Oto Tamir ustaları atölyelerinde kullandıkları ODIS versiyonunu 3.0.3'e Teknik Servisimiz ile irtibata geçerek güncelletebilirler.

Program içerisindeki yazılım eksikleri giderilmiş olan Odis 3.0.3 versiyonu VASPC yazılımı ile birlikte paket olarak verilmektedir. VASPC + Odis 

VAS-PC & ODIS yazılımları ile kullanmakta olduğunuz Vas5054 ve Vas5054+ arıza tespit cihazlarının tamiri Teknik Servisimiz tarafından yapılmaktadır.

Ayrıca Odis + VASPC veya herhangi bir tercih ettiğiniz otomasyon yazılımı ile teşhis cihazının kurulumu satışı + teknik destek süresi ve fiyat almak için lütfen sağ üst köşeden teklif al formunu doldurarak yada iletişim bölümünde ki irtibat numaralarından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ORJINAL cP RENAULT & DACIA V159 TÜRKÇE ARIZA TESPİT

Renault Can Clip için 12 Pin Kablo Bağlantısı

Renault Can Clip OBD Kablo Bağlantısı

Renault CAN Clip için V159 otomatik olmak üzere Renault otomobil modelleri teşhis için tasarlanmıştır, testi tüm Renault modellerinin bilgisayar, reporgramming, hava yastığı testi ve diğer fonksiyonları mevcuttur.

Renault Can Clip'i bizden almanızın faydaları;

1. Software Version: V159 ve anında güncelleme garantisi,
2. Support Çoklu Dil Desteği:İngilizce, almanca, İspanyolca, fransızca, İtalyanca, norveçce, portekizce, isveçce, türkçe,
3. Güncelleme tarafından CD'SI,
4. En iyi fiyat garantisi
5. Wide sistemi kapsama: MOTOR, otomatik vites değiştirme için, klima sistemi için, SRS için, ABS, ASR, MPL, GM için, IMMO, KEYZESS sistemi, OBD-I..

Siz bizi tercih edin bizde sizi. Karşılıklı iş ortaklığımız ile anında çözüm, memnuniyet, güncellemeler, sınırsız teknik destek, kurulum sonrası tercihleriniz, uzak masaüstü desteğimiz ile siz kazanın bizde kazanalım. 

Anında TEKLİF AL formunu doldurarak bizimle iletişime geçip fiyat alabilir paketlerimizi ve uygulamalarımızı detaylı öğrenebilirsiniz.