apps

Güvenlik Kameraları

Evlerinizi, işyerlerinizi ve diğer mülklerinizi korumak için güvenlik kamerası sistemleri kuruyor ve kurulumunu yapıyoruz. Geniş bir yelpazede kamera seçeneği sunuyoruz ve ihtiyaçlarınıza en uygun sistemi seçmenize yardımcı oluyoruz.

apps

Web Tasarım & Google SEO

Profesyonel ve ilgi çekici web siteleri tasarlıyor ve geliştiriyoruz. Ayrıca, web sitenizin arama motorlarında üst sıralarda yer almasını sağlamak için Google SEO hizmeti de sunuyoruz.

apps

Hırsız Alarm Sistemleri

Evlerinizi, işyerlerinizi ve diğer mülklerinizi hırsızlara ve diğer istenmeyen misafirlere karşı korumak için hırsız alarm sistemleri kuruyor ve kurulumunu yapıyoruz.

apps

Cafe Otomasyon Sistemleri

Cafelerin ve restoranların daha verimli ve karlı çalışmasına yardımcı olmak için otomasyon sistemleri kuruyor ve kurulumunu yapıyoruz.

apps

Ağ Çözümleri

Evler, ofisler ve işletmeler için güvenli ve güvenilir ağ çözümleri sunuyoruz. Kablolu ve kablosuz ağ kurulumları, ağ güvenliği ve ağ optimizasyonu gibi hizmetler veriyoruz.

apps

Bilgisayar Sistemleri

Masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar, tabletler ve sunucular dahil olmak üzere her tür bilgisayar sisteminin satışını, kurulumunu ve onarımını yapıyoruz.

apps

Fiber Çözümler

Evlere ve işletmelere yüksek hızlı ve güvenilir internet bağlantısı sağlamak için fiber internet çözümleri sunuyoruz.

apps

Akıllı Ev Sistemleri

Evinizi daha konforlu, güvenli ve enerji tasarruflu hale getirmek için akıllı ev sistemleri kuruyor ve kurulumunu yapıyoruz.